Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Görüntü 1.82" AMOLED Çözünürlük 480 × 408 piksel, 347 ppi Parlaklık 1500 nite kadar Kasa Malzemesi Alüminyum alaşım Kayış Beyaz kompozit deri Su Geçirmezlik IP68 (yüzme veya sıcak duşta kullanıma uygun değil) Bağlantı Bluetooth 5.2 NFC Evet Pil Pil Kapasitesi 524 mAh Şarj Süresi Yaklaşık 98 dakikada kablosuz şarj ile tam şarj ABPM Etkinleştirildiğinde 1 güne kadar Tipik Kullanım Always-On Ekran ve sağlık özellikleri etkinleştirildiğinde 6 güne kadar Genel Özellikler İşletim Sistemi HarmonyOS 5.0 Sürekli Kan Basıncı İzleme (ABPM) Gün boyunca, gece boyunca ve basınç ritmi analizi ile 24/7 belirli aralıklarla kan basıncını ölçer Elektrokardiyogram (ECG) ECG okumaları için yerleşik sensör Kalp Atış Hızı İzleme Sürekli kalp atış hızı takibi Kan Oksijen İzleme (SpO₂) Kan oksijen doygunluğunu ölçer Stres & Uyku İzleme Stres seviyelerini değerlendirir ve uyku izler Cilt Sıcaklığı İzleme Ateş veya diğer anormallikler için cilt sıcaklığını ölçer 9 Eksenli IMU Sensörü Hassas hareket takibi için ivmeölçer, jiroskop ve manyetometreyi birleştirir Boyutlar & Ağırlık Boyutlar: 4.8 x 3.8 x 1.33 cm Ağırlık (kayış olmadan) 40g
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Görüntü
1.82" AMOLED
Çözünürlük
480 × 408 piksel, 347 ppi
Parlaklık
1500 nite kadar
Kasa Malzemesi
Alüminyum alaşım
Kayış
Beyaz kompozit deri
Su Geçirmezlik
IP68 (yüzme veya sıcak duşta kullanıma uygun değil)
Bağlantı
Bluetooth 5.2
NFC
Evet
Pil
Pil Kapasitesi 524 mAh
Şarj Süresi
Yaklaşık 98 dakikada kablosuz şarj ile tam şarj
ABPM Etkinleştirildiğinde
1 güne kadar
Tipik Kullanım
Always-On Ekran ve sağlık özellikleri etkinleştirildiğinde 6 güne kadar
Genel Özellikler
İşletim Sistemi HarmonyOS 5.0
Sürekli Kan Basıncı İzleme (ABPM)
Gün boyunca, gece boyunca ve basınç ritmi analizi ile 24/7 belirli aralıklarla kan basıncını ölçer
Elektrokardiyogram (ECG)
ECG okumaları için yerleşik sensör
Kalp Atış Hızı İzleme
Sürekli kalp atış hızı takibi
Kan Oksijen İzleme (SpO₂)
Kan oksijen doygunluğunu ölçer
Stres & Uyku İzleme
Stres seviyelerini değerlendirir ve uyku izler
Cilt Sıcaklığı İzleme
Ateş veya diğer anormallikler için cilt sıcaklığını ölçer
9 Eksenli IMU Sensörü
Hassas hareket takibi için ivmeölçer, jiroskop ve manyetometreyi birleştirir
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar: 4.8 x 3.8 x 1.33 cm
Ağırlık (kayış olmadan)
40g
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | alüminyum alaşım |
| Marka | HUAWEI |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | Beyaz |
|---|---|
| Marka | HUAWEI |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 524 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.2","nfc"] |
| Hedef Kitle | saglik bilincli |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 524 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.2","nfc"] |
sağlık takibi, spor aktiviteleri, günlük aktivite izleme
HUAWEI 55020DJG / 55020DJF D2 Akıllı Saat, Beyaz ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 23.374,54 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 25.686,31 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat (30-90 dakika). Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.