Ürün Özellikleri Teknik Özellikler Tip Lazer Kısa Atış Ekran Boyutu 65''' - 300'' Lazer Ömrü 25000+ saat Renk Alanı %110 BT. 2020 Kontrast Oranı 2,000,000:1 (dinamik) Çözünürlük 4k @ 60Hz Parlaklık Seviyeleri 1600 ANSI Lümen Projeksiyon Oranı 1.2:1 İşlemci 0.47'' DMD Genel Özellikler İşletim Sistemi VIDAA OS HDR HDR10, Dolby Vision, HLG Güç Tüketimi 180 Watt Uygulamalar Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Disney+ Timer Göz Koruma Ekran Yansıtma Amazona Alexa Ses Ses Çıkış Gücü 20 Watt Dolby Atmos Dolby Digital Bağlantı Wifi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Wifi 6e Bluetooth Ethernet 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 2.1 (ALLM), 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0 Boyutlar & Ağırlık Projeksiyon Boyutları (G x D x Y) 24.6 x 18 x 21.5 cm Projeksiyon Ağırlığı 4.6 kg
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
Tip
Lazer Kısa Atış
Ekran Boyutu
65''' - 300''
Lazer Ömrü
25000+ saat
Renk Alanı
%110 BT. 2020
Kontrast Oranı
2,000,000:1 (dinamik)
Çözünürlük
4k @ 60Hz
Parlaklık Seviyeleri
1600 ANSI Lümen
Projeksiyon Oranı
1.2:1
İşlemci
0.47'' DMD
Genel Özellikler
İşletim Sistemi
VIDAA OS
HDR
HDR10, Dolby Vision, HLG
Güç Tüketimi
180 Watt
Uygulamalar
Netflix, Amazon Prime Video, YouTube, Disney+
Timer
Göz Koruma
Ekran Yansıtma
Amazona Alexa
Ses
Ses Çıkış Gücü
20 Watt
Dolby Atmos
Dolby Digital
Bağlantı
Wifi
802.11 a/b/g/n/ac/ax, Wifi 6e
Bluetooth
Ethernet
1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 2.1 (ALLM), 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0
Boyutlar & Ağırlık
Projeksiyon Boyutları (G x D x Y)
24.6 x 18 x 21.5 cm
Projeksiyon Ağırlığı
4.6 kg
| Ürün Tipi | ofis/is ekipmanlari |
|---|---|
| Alt Tip | lazer mini projektor |
| Marka | hisense |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | kompakt |
| Marka | hisense |
|---|---|
| Tür | ofis/is ekipmanlari |
| Alt Kategori | lazer mini projektor |
| Güç | kablolu |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 180W |
| Bağlantı | ["wifi 6e","802.11 a/b/g/n/ac/ax","hdmi 2.0","hdmi 2.1","usb 3.0","usb 2.0"] |
| Hedef Kitle | ev kullanicisi|profesyonel |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 180W |
| Bağlantı | ["wifi 6e","802.11 a/b/g/n/ac/ax","hdmi 2.0","hdmi 2.1","usb 3.0","usb 2.0"] |
ev sinema, sunum, ozel etkinlikler, oyun
HISENSE C1 4K Lazer Mini Projektör ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 105.016,69 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 131.284,31 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.