Ürün ÖzellikleriEkranBoyut1.4 ''Çözünürlük128x128 pikselPilPil Kapasitesi450 mAhPil Ömrü4 güne kadarBağlantıBluetooth3.0NanoSIM kartDesteklenen Bantlar2G: GSM/EDGE 900/1800 MHzİzlemeGPS, GLONASS, LBSTeknik ÖzelliklerKayışın Toplam Uzunluğu24 cmYonga SetiMT2503DDepolama Alanı4mb/4mbSensörİvmeölçerGenel ÖzelliklerKayış MalzemesiSilikon2 Yönlü Sesli AramalarÇocuklarınız nerede olursa olsun onlarla konuşunSesli SohbetSesli mesajlarla iletişimde kalınGüvenli Kişi ListesiÇocuğunuzla kimin iletişim kurabileceğini kontrol edinDokunmatik Ekran ve Rahat KayışKonfor ve kullanım kolaylığı sağlayınGPS/GLONASS/LBS İzlemeÇocuğunuzun nerede olduğunu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bilinSOS Alarm DüğmesiÇocuğunuzun acil bir durumda hemen yardım çağırmasını sağlarGüvenli BölgelerGüvenli Ayarla rotalar ve çocuğunuz bunları terk ederse uyarılar alınUzaktan Ses İzlemeSes izleme işlevini kullanarak çocuğunuzun yakınında neler olduğunu değerlendirinSınıf ModuÇocuklarınızın çalışmalarına odaklanmasına yardımcı olunAlarm Çağrısı ve AdımsayarÇocuklarınıza etkinlikleri veya görevleri hatırlatmak için alarmlar ayarlayın. Çocuğunuzun attığı adım sayısını takip edebilirsinizOyunlarAritmetik oyunuİşletim SistemiAndroid 4.4 ve üzeri, IOS 7.0 ve üzeriBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar5,3 x 1,3 x 3,8 cmAğırlık0,044 kg
Ürün ÖzellikleriEkranBoyut1.4 ''Çözünürlük128x128 pikselPilPil Kapasitesi450 mAhPil Ömrü4 güne kadarBağlantıBluetooth3.0NanoSIM kartDesteklenen Bantlar2G: GSM/EDGE 900/1800 MHzİzlemeGPS, GLONASS, LBSTeknik ÖzelliklerKayışın Toplam Uzunluğu24 cmYonga SetiMT2503DDepolama Alanı4mb/4mbSensörİvmeölçerGenel ÖzelliklerKayış MalzemesiSilikon2 Yönlü Sesli AramalarÇocuklarınız nerede olursa olsun onlarla konuşunSesli SohbetSesli mesajlarla iletişimde kalınGüvenli Kişi ListesiÇocuğunuzla kimin iletişim kurabileceğini kontrol edinDokunmatik Ekran ve Rahat KayışKonfor ve kullanım kolaylığı sağlayınGPS/GLONASS/LBS İzlemeÇocuğunuzun nerede olduğunu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bilinSOS Alarm DüğmesiÇocuğunuzun acil bir durumda hemen yardım çağırmasını sağlarGüvenli BölgelerGüvenli Ayarla rotalar ve çocuğunuz bunları terk ederse uyarılar alınUzaktan Ses İzlemeSes izleme işlevini kullanarak çocuğunuzun yakınında neler olduğunu değerlendirinSınıf ModuÇocuklarınızın çalışmalarına odaklanmasına yardımcı olunAlarm Çağrısı ve AdımsayarÇocuklarınıza etkinlikleri veya görevleri hatırlatmak için alarmlar ayarlayın. Çocuğunuzun attığı adım sayısını takip edebilirsinizOyunlarAritmetik oyunuİşletim SistemiAndroid 4.4 ve üzeri, IOS 7.0 ve üzeriBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar5,3 x 1,3 x 3,8 cmAğırlık0,044 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | yeşil |
| Malzeme | Silikon |
| Marka | ELARI |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | yeşil |
|---|---|
| Marka | ELARI |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 450 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 3.0","nanoSIM","GPS","GLONASS","LBS"] |
| Hedef Kitle | çocuk |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | kids |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 450 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 3.0","nanoSIM","GPS","GLONASS","LBS"] |
çocuk izleme, acil durum bildirim, konum takibi, ders zamanı yönetimi
ELARI KP2 Kidphone 2 Çocuk Akıllı Saati, Yeşil ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 2.903,43 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 3.337,28 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.