Ürün Özellikleri Değer Ekran Boyutu 15.6" Tip IPS Anti-glare Çözünürlük FHD (1920 x 1080) 16:9 Yenileme Hızı 60Hz Parlaklık 250 nits Renk Gamı %45 NTSC Göz Koruma TÜV Rheinland sertifikalı Platform İşlemci Intel® Core™ i7-1355U, 1.7 GHz (12MB Cache, 5.0 GHz'e kadar, 10 çekirdek, 12 iş parçacığı) İşletim Sistemi Windows 11 Home Grafikler Entegre Grafik Kartı Intel Iris Xᵉ Graphics RAM DDR4 16GB SSD 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Bağlantı Noktaları USB 2.0 Tip-A 1x USB 3.2 Gen 1 Tip-A 2x USB 3.2 Gen 1 Tip-C 1x HDMI 1.4 Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu 1x Ses Teknolojisi HD audio by SonicMaster Stereo Hoparlörler Evet Mikrofon Entegre array mikrofon Bağlantı Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 Kamera 720p gizlilik perdesi ile Pil Tipi 42Wh Li-ion Boyutlar (YxGxD) 1.79 x 35.97 x 23.25 cm Ağırlık (pil ile) 1.70 kg
Ürün Özellikleri
Değer
Ekran Boyutu
15.6"
Tip
IPS Anti-glare
Çözünürlük
FHD (1920 x 1080) 16:9
Yenileme Hızı
60Hz
Parlaklık
250 nits
Renk Gamı
%45 NTSC
Göz Koruma
TÜV Rheinland sertifikalı
Platform
İşlemci
Intel® Core™ i7-1355U, 1.7 GHz (12MB Cache, 5.0 GHz'e kadar, 10 çekirdek, 12 iş parçacığı)
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Grafikler
Entegre Grafik Kartı Intel Iris Xᵉ Graphics
RAM
DDR4 16GB
SSD
1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Bağlantı Noktaları
USB 2.0 Tip-A
1x
USB 3.2 Gen 1 Tip-A
2x
USB 3.2 Gen 1 Tip-C
1x
HDMI
1.4
Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu
1x
Ses Teknolojisi
HD audio by SonicMaster
Stereo Hoparlörler
Evet
Mikrofon
Entegre array mikrofon
Bağlantı
Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Kamera
720p gizlilik perdesi ile
Pil Tipi
42Wh Li-ion
Boyutlar (YxGxD)
1.79 x 35.97 x 23.25 cm
Ağırlık (pil ile)
1.70 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | dizustu bilgisayar |
| Renk | mavi |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | mavi |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | dizustu bilgisayar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 16GB RAM, 1TB SSD |
| Bağlantı | ["wifi 6e","bluetooth 5.3","usb-a","usb-c","hdmi"] |
| Hedef Kitle | ogrenci,profesyonel,ofis,ev kullanicisi |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 16GB RAM, 1TB SSD |
| Bağlantı | ["wifi 6e","bluetooth 5.3","usb-a","usb-c","hdmi"] |
ofis çalışması, web tasarımı, yazılım geliştirme, içerik oluşturma, eğitim
ASUS X1504VA-BQ2666W Vivobook 15 Dizüstü Bilgisayar 15.6'', Mavi ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 48.891,04 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 51.464,25 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.