Ürün Özellikleri Değer Afiş Boyutu 15.6' Tip IPS Çözünürlük FHD (1920 x 1080) 16:9 Yenileme Hızı 144Hz Yüzey İşlemi Anti-glare displays RGB 62.5% Adobe 47.34% Adaptive-Sync Evet Platform İşlemci AMD Ryzen™ 5 7535HS İşlemci 3.3GHz (19MB Cache, 4.55 GHz'e kadar, 6 çekirdek, 12 İş Parçacığı) İşletim Sistemi Windows 11 Home Grafikler Grafik Kartı NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU, 60W'de 1675MHz'e kadar (Dinamik Boost ile 75W), 4GB GDDR6 RAM 16GB DDR5-5600 SSD 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD Bağlantı Noktaları USB 3.2 Gen 1 Type-A 3x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1x RJ45 LAN Portu 1x HDMI 2.1 TMDS 1x Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu Jack 1x Ses Teknolojisi AI gürültü önleme, Hi-Res sertifikası (kulaklık için), DTS Ses İşleme Yerleşik Hoparlör 2-hoparlör sistemi Mikrofon Yerleşik dizi mikrofon Bağlantı Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) (Çift bant) Bluetooth 5.3 Kamera 720P HD kamera Pil Tip 48WHrs, 3S1P, 3-hücreli Li-ion Şarj 180W AC Adaptör Boyutlar & Ağırlık Boyutlar (YxGxD) 2.45 x 35.9 x 25.6 cm Pil ile Ağırlık 2.30 Kg
Ürün Özellikleri
Değer
Afiş Boyutu
15.6'
Tip
IPS
Çözünürlük
FHD (1920 x 1080) 16:9
Yenileme Hızı
144Hz
Yüzey İşlemi
Anti-glare displays
RGB
62.5%
Adobe
47.34%
Adaptive-Sync
Evet
Platform
İşlemci
AMD Ryzen™ 5 7535HS İşlemci 3.3GHz (19MB Cache, 4.55 GHz'e kadar, 6 çekirdek, 12 İş Parçacığı)
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Grafikler
Grafik Kartı
NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Laptop GPU, 60W'de 1675MHz'e kadar (Dinamik Boost ile 75W), 4GB GDDR6
RAM
16GB DDR5-5600
SSD
512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Bağlantı Noktaları
USB 3.2 Gen 1 Type-A
3x
USB 3.2 Gen 2 Type-C
1x
RJ45 LAN Portu
1x
HDMI 2.1 TMDS
1x
Kulaklık/Mikrofon Kombinasyonu Jack
1x
Ses Teknolojisi
AI gürültü önleme, Hi-Res sertifikası (kulaklık için), DTS Ses İşleme
Yerleşik Hoparlör
2-hoparlör sistemi
Mikrofon
Yerleşik dizi mikrofon
Bağlantı
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax) (Çift bant)
Bluetooth
5.3
Kamera
720P HD kamera
Pil
Tip
48WHrs, 3S1P, 3-hücreli Li-ion
Şarj
180W AC Adaptör
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar (YxGxD)
2.45 x 35.9 x 25.6 cm
Pil ile Ağırlık
2.30 Kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | gaming dizüstü bilgisayar |
| Renk | Gri |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | gaming dizüstü bilgisayar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 15.6 inç ekran, 512GB SSD, 16GB RAM |
| Bağlantı | ["wi-fi 6","usb-a","usb-c","hdmi","rj45 lan"] |
| Hedef Kitle | oyuncu |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 15.6 inç ekran, 512GB SSD, 16GB RAM |
| Bağlantı | ["wi-fi 6","usb-a","usb-c","hdmi","rj45 lan"] |
oyun oynamak, video düzenleme, grafik tasarım, yazılım geliştirme
ASUS FA506NC-HN003W TUF A15 Oyun Dizüstü Bilgisayar 15.6', Gri ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 54.919,79 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 57.810,31 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.