Ürün ÖzellikleriEkranBoyut40 mm 1,57"Çözünürlük324 x 394 pikselTürForce Touch özellikli LTPO OLED Retina (1000 nit), 16M renkParlaklık1000 nite kadarKapakIon-X camArka kapakSafir kristalli seramik arkaPlatformİşletim SistemiwatchOS 11İşlemciÇift Çekirdekli S8 SiP 64 bitYonga SetiApple S8BellekBellek32 GBRam1 GBBağlantıWi-Fi 4 (802.11n)Bluetooth 5.3L1 GPS, GNSS, Galileo ve QZSSNFCGenel Özelliklerİkinci nesil optik kalp atış hızı sensörüYüksek g ivmeölçer ve jiroskopHer Zaman Açık Barometrik RakımYeniden tasarlanmış uygulamaya sahip pusulaDüşme algılamaYol kazası algılama50 metre derinliğe kadar su geçirmez. ISO standardına sahip 228102010, yüzme gibi sığ su aktiviteleri için uygundurDerin dalış ve yüksek hızlı su aktiviteleri önerilmeziPhone Xs veya üzeri, iPhone SE (2. nesil veya üzeri) ve iOS 18 veya üzeri ile uyumludurPilDahili şarj edilebilir lityum iyon pilPil ömrü18 saate kadarManyetik USB-C hızlı şarj kablosu (1 m)Boyutlar ve AğırlıkBoyutlar (YxGxD)4 x 3,4 x 1,07 cmAğırlık26,4 gram
Ürün spesifikasyonlarıDisplaySize40mm 1.57 "çözünürlük324 x 394 PixelstypeltPo OLED RETINA (1000 nit), 16m renkbölüm-x camback kapaklık geri çekilmiş retina, safir kristalplatformoperasyon ile kristalplatformoperasyon sistem 64 kükürtlü kozalağı ile kukla s8 sipswatchos 11prassordual-core s8 sipswatchos gbemoral-core s8 sipswatchos gbemsorual-core s8 sipswatchos gbemsorual-core s8 sipswatchos gbemsorual-core s8 sipswatchos gbemsorual-core s8 sipswatchos gbemsorual-core s8 sipswatchos gbemsorual-core s8 sipswatchos gbemsorual-core kukla GBConnectivitywi-Fi 4 (802.11n) Bluetooth 5.3L1 GPS, GNSS, Galileo ve qzssnfcgeneral özellikler, saniye optik kalp hızı sensorhigh-G ivmehgerometre ve jiroskoplar-on barometrik, yeniden tasarlanmış appfallptoprowrappass ile 22. Deptekler ile 22. YüzmeDeep daldırma ve yüksek hızlı su aktiviteleri gibi sığ su aktiviteleri için uygun olan, iOS 18 veya Laterbatterybuilt-In şarj edilebilir lityum-iyon akübattery, 18 saatlik lityum-iyon akübattery'nin 18 saatlik lityum-iyon akübattery ömrü (1m) lityum-ağırlıklı akübattery ömrü (1m) lityum-ağırlıklı usb-c hızlı şarj kablosu (1m) 43. 1.07 cmweight26.4 gram
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | midnight |
| Malzeme | Alüminyum, Safir kristal, Ion-X cam |
| Marka | Apple |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | midnight |
|---|---|
| Marka | Apple |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 32GB depolama, 1GB RAM |
| Bağlantı | ["Bluetooth 5.3","Wi-Fi 4 (802.11n)","L1 GPS","GNSS","Galileo","QZSS","NFC"] |
| Hedef Kitle | sporcu |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 32GB depolama, 1GB RAM |
| Bağlantı | ["Bluetooth 5.3","Wi-Fi 4 (802.11n)","L1 GPS","GNSS","Galileo","QZSS","NFC"] |
Spor aktiviteleri takibi, Sağlık monitörizasyonu, Günlük giyim, Yüzme ve su sporları
Apple Smartwach Watch SE GPS 40mm, Midnight Sport Band ile Midnight Alüminyum - Küçük/Orta ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 16.040,48 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 17.439,98 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.