Ürün Özellikleri Değer Ekran Boyutu 1.45" Tip AMOLED Çözünürlük 480x480 PPI 331 Dokunmatik Ekran Hardened glass Parmak İzi Önleyici Kaplama Evet Desteklenen Sistemler Android 7.0 ve sonrası, iOS 12.0 ve sonrası Zepp Uygulaması Evet Bağlantı Bluetooth 5.0, BLE, WLAN 2.4GHz GPS GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS BioTracker™ 3.0 PPG Biyometrik Sensör Kanın oksijen seviyesini destekler, 6PD + 2LED İvme Sensörü Evet Jiroskop Sensörü Evet Geomanyetik Sensör Evet Barometrik Basınç Sensörü Evet Ortamsal Işık Sensörü Evet Sıcaklık Sensörü Evet Mikrofon Destekleniyor Hoparlör Destekleniyor Motor Lineer motor Klasik Navigasyon Taç Destekleniyor Spor Modları 150+ Spor Modu Su Geçirmezlik Derecesi 5 ATM Gövde Malzemesi Alüminyum alaşımı Pil Kapasitesi 450 mAh Şarj Yöntemi Manyetik şarj istasyonu Şarj Süresi Yaklaşık 2 saat Pil Otonomisi (Standart Süre) 12 güne kadar Pil Otonomisi (Pil Tasarruf Fonksiyonu) 30 güne kadar Pil Otonomisi (Sürekli GPS Kullanımı) 35 saate kadar Boyutlar 4.6x4.6x1.1 cm Ağırlık (kordon olmadan) 32 gr
Ürün Özellikleri
Değer
Ekran Boyutu
1.45"
Tip
AMOLED
Çözünürlük
480x480
PPI
331
Dokunmatik Ekran
Hardened glass
Parmak İzi Önleyici Kaplama
Evet
Desteklenen Sistemler
Android 7.0 ve sonrası, iOS 12.0 ve sonrası
Zepp Uygulaması
Evet
Bağlantı
Bluetooth 5.0, BLE, WLAN 2.4GHz
GPS
GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS
BioTracker™ 3.0 PPG Biyometrik Sensör
Kanın oksijen seviyesini destekler, 6PD + 2LED
İvme Sensörü
Evet
Jiroskop Sensörü
Evet
Geomanyetik Sensör
Evet
Barometrik Basınç Sensörü
Evet
Ortamsal Işık Sensörü
Evet
Sıcaklık Sensörü
Evet
Mikrofon
Destekleniyor
Hoparlör
Destekleniyor
Motor
Lineer motor
Klasik Navigasyon Taç
Destekleniyor
Spor Modları
150+ Spor Modu
Su Geçirmezlik Derecesi
5 ATM
Gövde Malzemesi
Alüminyum alaşımı
Pil Kapasitesi
450 mAh
Şarj Yöntemi
Manyetik şarj istasyonu
Şarj Süresi
Yaklaşık 2 saat
Pil Otonomisi (Standart Süre)
12 güne kadar
Pil Otonomisi (Pil Tasarruf Fonksiyonu)
30 güne kadar
Pil Otonomisi (Sürekli GPS Kullanımı)
35 saate kadar
Boyutlar
4.6x4.6x1.1 cm
Ağırlık (kordon olmadan)
32 gr
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | kahverengi |
| Malzeme | alüminyum alaşımı |
| Marka | Amazfit |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Renk | kahverengi |
|---|---|
| Marka | Amazfit |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 450 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","ble","wifi 2.4ghz","gps","glonass","galileo","bds","qzss"] |
| Hedef Kitle | sporcu |
| Segment | premium |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 450 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","ble","wifi 2.4ghz","gps","glonass","galileo","bds","qzss"] |
spor ve fitness takibi, sağlık monitörü, günlük aktivite takibi, suya dayanıklı ortamlarda kullanım
AMAZFIT W2040OV3N GTR 3 Pro Akıllı Saat, Kahverengi ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 12.773,51 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 14.515,35 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.