Ürün ÖzellikleriEkranBoyut15,6"TipFull HD IPS, 250 Nit, Parlama ÖnleyiciÇözünürlük1920 x 1080 pikselYenileme Hızı60 HzParlaklık250 nitPlatformİşlemciIntel®Core™ i3-1315U İşlemci 1,2 GHz (10 MB Önbellek, 4,5 GHz'e kadar, 6 çekirdek, 8 İş Parçacığı)İşletim SistemiWindows 11 HomeGrafiklerIntel UHD GrafiklerBellekRAM8 GB DDR4Sabit Sürücü256 GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSDBağlantı Noktaları1 x USB 2.0 Tip-A1 x USB 3.2 Gen 1 Tip-C2 x USB 3.2 Gen 1 Tip-A1 x HDMI 1,41 x Kombo Kulaklık/Mikrofon 3,5 mm1 x DC girişiSesSonicMaster tarafından HD SesStereo hoparlörlerYerleşik dizi mikrofonBağlantıWi-Fi 6Bluetooth 5.2KameraGizlilik deklanşörüyle 720p kameraPil42WH, 3S1P, 3 hücreli Li-ionBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar (YxGxD)23,25 x 35,97 x 1,79 cmPille birlikte ağırlık1,70 kgPilsiz ağırlık1,50 kg
Ürün spesifikasyonlarıDisplaySize15.6 "Typefull HD IPS, 250 nit, anti-glareresolution1920 x 1080 PixelsRefreshProcessorintel®core ™ i3-1315u işlemci 1.2 GHZ (10MB Sistem (10mb), 4,5 GHz, 6 Koruma, 8 önbellek, 4,5 GHz, 6 Koruma, 8 Önbellek, 4,5 GHz, 6 Koruma, GraphicsMemorram8GB DDR4HARD DRIVE256GB M.2 NVME PCIE 4.0 SSDPorts1 X USB 2.0 Tip-A1 X USB 3.2 Gen 1 Tip-C2 X USB 3.2 Gen 1 Tip-A1 x HDMI 1.41 X Combo Kulaklık/Mikrofon 3.5mm1 X DC-Sonic Masterse ile Konuşma -Microfoneconnectivitywi-fi 6bluetooth 5.2Cameracamera 720p Gizlilik Deklanşörü 42Wh, 3S1P, 3S1P, 3S1P, 3S1P (HXWXD) 23.25 x 35.97 x 1,79 cm ağırlık ile 1.70 kg ağırlığında 1.70 kg ağırlığında
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | dizustu bilgisayar |
| Renk | mavi |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | kablolu |
| Boyut | standart |
| Renk | mavi |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | dizustu bilgisayar |
| Güç | kablolu |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 256GB SSD, 8GB RAM |
| Bağlantı | ["wifi 6","bluetooth 5.2","usb-a","usb-c","hdmi"] |
| Hedef Kitle | öğrenci, ev kullanıcısı, ofis çalışanı |
| Segment | budget |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 256GB SSD, 8GB RAM |
| Bağlantı | ["wifi 6","bluetooth 5.2","usb-a","usb-c","hdmi"] |
günlük bilgisayar işleri, web tarama, ofis uygulamaları, öğrenci çalışmaları, taşınabilir bilgisayar kullanımı
ASUS X1504VA-BQ312W VIVOBOOK 15 Dizüstü Bilgisayar 15.6 ", Mavi ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle 25.516,80 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 33.591,73 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek.
Orijinal ürün garantisi, hızlı teslimat, 7 gün iade hakkı, güvenli ödeme.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, taksit seçenekleri. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur — 28.000+ ürün, 900+ kategori, 1.000+ marka.