Ürün ÖzellikleriEkranBoyut1,96", kareTipAMOLEDÇözünürlük410 x 502, PPI 332Platformİşletim SistemiXiaomi HyperOSDesteklenen sistemlerAndroid 8.0 ve üzeri, iOS 12.0 ve üzeriBağlantıBluetooth5.3GPS/Galileo/Glonass/BeiDou/QZSSTeknik Özelliklerİki mikrofonla gürültü engellemeGNSS konum sistemiBluetooth aramasıKalp atış hızı sensörüİvmeölçerKan oksijeniJiroskopSu geçirmezlik seviyesi5 ATMUyku izleme150'den fazla fitness modu200'den fazla saat yüzüPil470 mAhŞarj portuManyetik şarjPil özerkliğiStandart kullanım modunda 18 gün / Yoğun kullanım modunda 12 gün
Ürün ÖzellikleriEkranBoyut1,96", kareTipAMOLEDÇözünürlük410 x 502, PPI 332Platformİşletim SistemiXiaomi HyperOSDesteklenen sistemlerAndroid 8.0 ve üzeri, iOS 12.0 ve üzeriBağlantıBluetooth5.3GPS/Galileo/Glonass/BeiDou/QZSSTeknik Özelliklerİki mikrofonla gürültü engellemeGNSS konum sistemiBluetooth aramasıKalp atış hızı sensörüİvmeölçerKan oksijeniJiroskopSu geçirmezlik seviyesi5 ATMUyku izleme150'den fazla fitness modu200'den fazla saat yüzüPil470 mAhŞarj portuManyetik şarjPil özerkliğiStandart kullanım modunda 18 gün / Yoğun kullanım modunda 12 gün
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | Altın |
| Marka | Xiaomi |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | Altın |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 470 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.3","GPS","Galileo","Glonass","BeiDou","QZSS"] |
| Hedef Kitle | sporcu, sağlık bilincli |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 470 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.3","GPS","Galileo","Glonass","BeiDou","QZSS"] |
fitness takibi, sağlık monitorlaması, günlük aktivite takibi, uyku analizi
XIAOMI BHR8791GL Redmi Watch 5 Lite Akıllı Saat, Altın ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 3.910,74 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 4.495,10 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat (30-90 dakika). Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.