Ürün ÖzellikleriEkranBoyutu14", IPS, 400 Nit, WQXGA () 16:10 , Parlama ÖnleyiciTipWQXGAÇözünürlük2560 x 1600 pikselPlatformİşlemciAMD Ryzen™ 7 7730U Mobil İşlemci 2,0 GHz (8 çekirdek/16 iş parçacıklı, 16 MB önbellek, 4,5 GHz'e kadar maksimum artış)İşletim SistemiWindows 11 HomeGrafiklerAMD Radeon™ GrafikleriBellekRAM16 GB LPDDR4XSabit Sürücü1 TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSDBağlantı Noktaları2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (ekran/güç dağıtımını destekler)1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A1 x HDMI 2.1 TMDS1 x Combo Kulaklık/Mikrofon 3,5 mm1 x SD Kart OkuyucuSesAkıllı Amplifikatör TeknolojisiYerleşik hoparlörDahili dizi mikrofonharman/kardon (Premium)BağlantıWi-Fi 6E(802.11ax) (Çift bant) 2*2Bluetooth 5.3KameraKamera 1080pPil75WH, 2S2P, 4 hücreli Li-ionBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar (GxYxD)31,36 x 22,06 x 1,69 cmPille birlikte ağırlık1,35 kgPilsiz ağırlık1,10 kg
Ürün ÖzellikleriEkranBoyutu14", IPS, 400 Nit, WQXGA () 16:10 , Parlama ÖnleyiciTipWQXGAÇözünürlük2560 x 1600 pikselPlatformİşlemciAMD Ryzen™ 7 7730U Mobil İşlemci 2,0 GHz (8 çekirdek/16 iş parçacıklı, 16 MB önbellek, 4,5 GHz'e kadar maksimum artış)İşletim SistemiWindows 11 HomeGrafiklerAMD Radeon™ GrafikleriBellekRAM16 GB LPDDR4XSabit Sürücü1 TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSDBağlantı Noktaları2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (ekran/güç dağıtımını destekler)1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A1 x HDMI 2.1 TMDS1 x Combo Kulaklık/Mikrofon 3,5 mm1 x SD Kart OkuyucuSesAkıllı Amplifikatör TeknolojisiYerleşik hoparlörDahili dizi mikrofonharman/kardon (Premium)BağlantıWi-Fi 6E(802.11ax) (Çift bant) 2*2Bluetooth 5.3KameraKamera 1080pPil75WH, 2S2P, 4 hücreli Li-ionBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar (GxYxD)31,36 x 22,06 x 1,69 cmPille birlikte ağırlık1,35 kgPilsiz ağırlık1,10 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | dizustu bilgisayar |
| Renk | Siyah |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | dizustu bilgisayar |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | kompakt |
| Kapasite | 16 GB RAM, 1 TB SSD |
| Bağlantı | ["wifi 6e","bluetooth 5.3","usb-c","usb-a","hdmi","sd kart okuyucu"] |
| Hedef Kitle | profesyonel,ofis,ogrenci |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 16 GB RAM, 1 TB SSD |
| Bağlantı | ["wifi 6e","bluetooth 5.3","usb-c","usb-a","hdmi","sd kart okuyucu"] |
profesyonel çalışma, tasarım, veritabanı yönetimi, seyahat, mobil ofis
ASUS UM3402YAR-KP731W Dizüstü Bilgisayar 14", Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 62.594,59 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 65.891,89 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.