Ürün Özellikleri Değer Ekran Boyutu 15.6" Tip FHD 144Hz Çözünürlük (1920 x 1080) 16:9 en boy oranı Platform İşlemci AMD Rembrandt R7-H (TBD) İşletim Sistemi Windows 11 Home Grafikler GeForce RTX 3060 RAM 16 GB Depolama 1 TB SSD Bağlantı Noktaları 1x RJ45 LAN1x USB 3.2 Gen 1 Type-C1x USB 3.2 Gen 1 Type-C DisplayPort/G-SYNC desteği2x USB 3.2 Gen 1 Type-A1x 3.5mm Kombinasyon Ses Jakı1x HDMI 2.0b Ses Yerleşik hoparlörYerleşik mikrofon2 hoparlör sistemiAI gürültü engelleme teknolojisiDolby Atmos Bağlantı Wi-Fi 6 (802.11ax)Bluetooth 5.2 (Çift bant) 2*2 Kamera 720p HD Kamera Pil 90WHrs, 4S1P, 4 hücreli Li-ion Boyutlar & Ağırlık Boyutlar (GxYxD): 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.49 cmPil ile Ağırlık: 2.20 kg
Ürün Özellikleri
Değer
Ekran Boyutu
15.6"
Tip
FHD 144Hz
Çözünürlük
(1920 x 1080) 16:9 en boy oranı
Platform
İşlemci
AMD Rembrandt R7-H (TBD)
İşletim Sistemi
Windows 11 Home
Grafikler
GeForce RTX 3060
RAM
16 GB
Depolama
1 TB SSD
Bağlantı Noktaları
1x RJ45 LAN1x USB 3.2 Gen 1 Type-C1x USB 3.2 Gen 1 Type-C DisplayPort/G-SYNC desteği2x USB 3.2 Gen 1 Type-A1x 3.5mm Kombinasyon Ses Jakı1x HDMI 2.0b
Ses
Yerleşik hoparlörYerleşik mikrofon2 hoparlör sistemiAI gürültü engelleme teknolojisiDolby Atmos
Bağlantı
Wi-Fi 6 (802.11ax)Bluetooth 5.2 (Çift bant) 2*2
Kamera
720p HD Kamera
Pil
90WHrs, 4S1P, 4 hücreli Li-ion
Boyutlar & Ağırlık
Boyutlar (GxYxD): 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.49 cmPil ile Ağırlık: 2.20 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | gaming laptop |
| Renk | Siyah |
| Marka | Asus |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | Asus |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | gaming laptop |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 16GB RAM, 1TB SSD, 90WHrs pil |
| Bağlantı | ["wifi 6","bluetooth 5.2","usb-c","usb-a","hdmi","rj45 lan"] |
| Hedef Kitle | oyuncu |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 16GB RAM, 1TB SSD, 90WHrs pil |
| Bağlantı | ["wifi 6","bluetooth 5.2","usb-c","usb-a","hdmi","rj45 lan"] |
oyun oynamak, grafik tasarım, video editleme, profosyonel çalışmalar
ASUS FA507RM-HN003W Oyun Laptopu 15.6", Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 86.930,80 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 91.506,11 TL — indirim fırsatı! Ürün stoklarımızda bulunmaktadır. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat. Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.