Ürün ÖzellikleriEkranBoyut1.5΄΄TipΑMOLEDÇözünürlük480 x 480 pikselBoyut (kayış)46 mmPPI323Aydınlatmalı ekranPlatformİşletim SistemiiOS 14.0 veya Android 7.0 ve sonraki sürümlerZepp OS 3.5 ile uyumluİçinizin rahat olması gerektiğinde telefonunuzun "Rahatsız Etmeyin" modunu saatle senkronize edebilirsinizBağlantıAlexaBluetooth 5.0Wi-Fi 2.4GHzGPSNFCGenel ÖzelliklerHurdaSilikonKorumaSıvı Düşmelerine DayanıklıSu Geçirmez50 mSMS/MMS mesajlaşmaVarsayılan metinGelen AramalarArama Tanıma/Arama Cevaplama/Arama ReddetmeBildirimlerUygulama Bildirimi/Mesajları Göster/Mesaj BildirimiGiden Arama YeteneğiDesteklenenÇeşitli Sporlar/Spor Salonu, Yüzme, Dağcılık, Yürüyüş, Bisiklet, Bisiklete Binme, Koşu, TriatlonKalp Atış Hızı SensörüVücut Sıcaklık ÖlçümüUyku Kalitesi İzlemeBarometreJiroskopİvmeölçerTermometreOksimetreTemassız ödemelerPilPil kapasitesi475 mAhŞarj yöntemiManyetik şarjŞarj süresi2 saatTipik pil ömrü14 günPil ömrü aralığı (tasarruf modu)25 güne kadarBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar (YxGxD)4,6 x 4,6 x 1,1 cmAğırlık0,03 kg
Ürün ÖzellikleriEkranBoyut1.5΄΄TipΑMOLEDÇözünürlük480 x 480 pikselBoyut (kayış)46 mmPPI323Aydınlatmalı ekranPlatformİşletim SistemiiOS 14.0 veya Android 7.0 ve sonraki sürümlerZepp OS 3.5 ile uyumluİçinizin rahat olması gerektiğinde telefonunuzun "Rahatsız Etmeyin" modunu saatle senkronize edebilirsinizBağlantıAlexaBluetooth 5.0Wi-Fi 2.4GHzGPSNFCGenel ÖzelliklerHurdaSilikonKorumaSıvı Düşmelerine DayanıklıSu Geçirmez50 mSMS/MMS mesajlaşmaVarsayılan metinGelen AramalarArama Tanıma/Arama Cevaplama/Arama ReddetmeBildirimlerUygulama Bildirimi/Mesajları Göster/Mesaj BildirimiGiden Arama YeteneğiDesteklenenÇeşitli Sporlar/Spor Salonu, Yüzme, Dağcılık, Yürüyüş, Bisiklet, Bisiklete Binme, Koşu, TriatlonKalp Atış Hızı SensörüVücut Sıcaklık ÖlçümüUyku Kalitesi İzlemeBarometreJiroskopİvmeölçerTermometreOksimetreTemassız ödemelerPilPil kapasitesi475 mAhŞarj yöntemiManyetik şarjŞarj süresi2 saatTipik pil ömrü14 günPil ömrü aralığı (tasarruf modu)25 güne kadarBoyutlar ve AğırlıkBoyutlar (YxGxD)4,6 x 4,6 x 1,1 cmAğırlık0,03 kg
| Ürün Tipi | elektronik |
|---|---|
| Alt Tip | akıllı saat |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Silikon |
| Marka | Amazfit |
| Güç Kaynağı | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Marka | Amazfit |
| Tür | elektronik |
| Alt Kategori | akıllı saat |
| Güç | şarjlı |
| Boyut | standart |
| Kapasite | 475 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","wifi 2.4ghz","gps","nfc"] |
| Hedef Kitle | sporcu |
| Segment | mid |
| Cinsiyet | unisex |
| Sezon | tum sezon |
| Kapasite | 475 mAh |
| Bağlantı | ["bluetooth 5.0","wifi 2.4ghz","gps","nfc"] |
fitness izleme, sağlık takibi, spor aktiviteleri, günlük kullanım
AMAZFIT W2286GL2G Balance Akıllı Saat, Siyah ürününü Bi-Sipariş güvencesiyle KKTC'de 17.677,00 TL fiyatla satın alabilirsiniz. Eski fiyat 19.425,27 TL — indirim fırsatı! Yakında tekrar stoklara gelecek. Bi-Sipariş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) en büyük online alışveriş platformudur. 28.000'den fazla ürün, 900+ kategori ve 1.000+ marka ile hizmet veriyoruz.
Teslimat: KKTC geneline hızlı ve güvenli teslimat (30-90 dakika). Çoğu siparişte ücretsiz kargo. Ödeme: Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT, kapıda ödeme ve taksit seçenekleri. Güvence: Orijinal ürün, iade/değişim hakkı, 7/24 canlı destek. İletişim: +90 539 103 03 33.